0 800 20 15 15
0 800 20 15 15
ФІЛОСОФІЯ
БЕЗДОГАННОЇ КРАСИ
КОСМЕТИКА MARIA GALLAND PARIS, СТВОРЕНА УНІКАЛЬНОЮ ЖІНКОЮ 60 РОКІВ ТОМУ, ЩОДЕННО ВСТАНОВЛЮЄ НОВІ СТАНДАРТИ КРАСИ.
Інститут преміальної косметики та догляду Maria Galland Paris був заснований 60 років тому видатною жінкою, яка і сьогодні продовжує надихати тисячі жінок у всьому світі. Мадам Марія Галлан стала новатором в індустрії краси та косметології завдяки унікальному комплексному та індивідуальному підходу. Вона мріяла зупинити час і продовжити молодість дорогої людини в її житті – матері. Тому, колишня танцівниця і володарка титулу Міс Париж, вступила до Паризького університету, занурилася у світ науки і заснувала власну дослідницьку лабораторію в Парижі. Там був створений революційний омолоджуючий крем №5.
СЕКРЕТИ ФІЛОСОФІЇ
Ще з самого початку у шістдесяті роки в Парижі бренд Maria Galland Paris був у центрі уваги. Мадам Марія Галлан створила не просто бренд косметики, а унікальну філософію краси, яка полягає у комплексному підході:
  • Інноваційні формули професійної косметики з чудовими тактильними текстурами та ароматами.
  • Індивідуальні рекомендації щодо способу життя: здоровий сон, харчування, йога для обличчя, техніки дихання.
  • Високоефективні мануальні запатентовані процедури.
Завдяки своїй пристрасті до класичного танцю мадам Марія Галлан зрозуміла, що краса – це енергія. Вона вірила в силу енергії та дотиків. Створені нею ексклюзивні мануальні техніки масажу миттєво коригують овал обличчя, забезпечують лімфодренаж шкіри та ліфтинг, знімають зайву психоемоційну напругу. Після першого сеансу шкіра виглядає молодою ​​та сяючою.
У ЧОМУ УНІКАЛЬНІСТЬ КОСМЕТИКИ MARIA GALLAND PARIS?
  • Інноваційні формули з рослинними стовбуровими клітинами та пептидами.
  • У складах препаратів містяться низькомолекулярні рослинні стимулятори, фактори росту, морські полісахариди, екстракт чорної ікри, екстракти стовбурових клітин рослин, пептиди, ензими біотехнологічного походження, комплекси, які одержані за допомогою сучасних багатоступінчастих технік обробки алмазів, кварцу, перлів.
  • На дані розробки отримано патент, і саме ці стимулятори здатні донести інформацію до глибоких шарів шкіри через специфічні рецептори клітин та визначає приголомшливий ефект препаратів марки Maria Galland.
  • Омолодження на клітинному рівні.
  • Ефективні рішення для потреб шкіри різного віку.
  • Миттєвий ефект ліфтингу та зволоження.
Косметика Maria Galland Paris – це секрет краси кожної парижанки та тисяч жінок по всьому світу.
Філософія
Філософія
Філософія
Філософія
МОЗАЇКА ПОТРЕБ ШКІРИ
Унікальна, вимоглива, дорогоцінна – це наша шкіра. Вона як «мозаїка найрізноманітніших потреб». Ось чому Марія Галланд вважала, що власну красу можна зберегти лише завдяки особливій концепції. Вона була твердо впевнена: кожна жінка має свою унікальну енергію, що робить її сяючою та привабливою. Ця впевненість надихнула її.
ПРЕМІАЛЬНА КОСМЕТИКА – МИТТЄВИЙ ВИДИМИЙ РЕЗУЛЬТАТ
Високоефективні, спеціально підібрані активні інгредієнти в асортименті продуктів забезпечують миттєвий та видимий ефект. Кожен попередній препарат працює як провідник для наступного. Разом ці елементи дають цілісний та високоефективний догляд з миттєвими та видимими результатами.
Всі продукти виготовляються з екологічно чистої сировини, не тестуються на тваринах, не комедогенні, не містять парафіну та парабенів.
Косметику Maria Galland та процедури можна використовувати навіть вагітним. Препарати мають повну відповідність до стандартів безпеки здоров’я, що підтверджено тривалим періодом тестування продуктів.
Такий преміальний догляд за шкірою став революційним способом. Сьогодні метод Maria Galland Paris практикується вмілими руками тисяч професійних косметологів.
ЕКСКЛЮЗИВНІ МЕТОДИ ДЛЯ ЕСТЕТИСТІВ-ЕКСПЕРТІВ
Наріжним каменем процедур Maria Galland Paris є легендарний МОЗАЇЧНИЙ МЕТОД МОДЕЛЮВАННЯ та ретельно відібрані косметологи, які працюють із Maria Galland Paris. Розслаблюючі та ніжні рухи рук мають вирішальне значення для забезпечення максимального ефекту від революційних процедур Maria Galland Paris.
УНІКАЛЬНІ ТЕХНІКИ МОДЕЛЮВАННЯ
Maria Galland насамперед є професійним брендом. Це означає, що максимальна ефективність досягається за рахунок комбінації професійних процедур у салоні краси та подальшого домашнього догляду. Досвідчені руки професійних та спеціально навчених косметологів стимулюють активність шкіри, створюють потужний ліфтинговий ефект за допомогою найвправніших мануальних технік і масажних рухів. Миттєві результати перевершують усі очікування.
ІНДИВІДУАЛЬНІ ПРОГРАМИ ПРОЦЕДУР
Ваш косметолог Maria Galland Paris починає кожну процедуру з аналізу індивідуальних потреб вашої шкіри. Потім рекомендує індивідуальні процедури для задоволення цих потреб, а також підбирає індивідуальний догляд за шкірою для вашого щоденного домашнього ритуалу краси, дає рекомендації щодо способу життя та харчування.
Maria Galland пропонує реабілітаційне лікування, спрямоване на регенерацію, відновлення рівня вологи в епідермісі та дермі, що синергічно доповнить ефект від медичних маніпуляцій таких як механічна дермабразія, хімічні пілінги, фотоомолодження, лазерне лікування шкіри.
ДОСЛІДЖЕННЯ ТА ІННОВАЦІЇ ДЛЯ ІДЕАЛЬНОГО РЕЗУЛЬТАТУ
Всі продукти створюються в ультрасучасних європейських лабораторіях Maria Galland Paris. Тісно співпрацюючи з міжнародними експертами в галузі краси та правильного способу життя, тут постійно шукають цінні активні інгредієнти, ефективні технології та революційні формули для догляду за шкірою. Maria Galland Paris є компанією-інноватором. Це дозволяє досягати миттєвих та максимальних видимих результатів: очищення, сяйво, регенерація, омолодження та ліфтинг шкіри.
НАС ОБИРАЮТЬ ТИСЯЧІ ЖІНОК ПО ВСЬОМУ СВІТУ:
Сьогодні в Європі працюють 4500 бутіків Maria Galland Paris, 2000 з яких знаходяться в одній тільки Німеччині, Maria Galland Paris – один з провідних світових брендів з догляду за шкірою.
Більш ніж 10 000 салонів краси та спа-салонів у більш ніж 50 країнах світу успішно працюють з продуктами та процедурними системами Maria Galland Paris. Бренд, заснований у самому серці авангардного паризького кварталу Маре, досі продовжує служити джерелом натхнення для інноваційних продуктів, комплексних процедур та рекомендацій щодо способу життя, що застосовуються у найпрестижніших косметологічних клініках та салонах краси по всьому світу.