ПРОФЕСІЙНІ ДОГЛЯДИ

MARIA GALLAND

Професійні косметологічні процедури або ритуали краси – це основи нашої філософії. Завдяки досвідченим рукам косметолога, омолодження стимулюється на клітинному рівні, пробуджуючи енергію та красу вашої шкіри зсередини.

ДОГЛЯД ЗА ОБЛИЧЧЯМ

Професійні догляди MARIA GALLAND
МЕТОД МОЗАЇЧНОГО МОДЕЛЮВАННЯ
Культова ультра-персоналізована процедура
Культова ультра-персоналізована процедура з вражаючим миттєвим ефектом ліфтингу. Шкіра виглядає помітно молодшою, контури обличчя перетворюються, шкіра стає зволоженою і більш пружною, а колір обличчя сяючим.
Професійні догляди MARIA GALLAND
ІНТЕНСИВНЕ ОМОЛОДЖЕННЯ
Процедура поєднує в собі високоефективні професійні продукти з техніками 100% мануального масажу (лімфатичний дренаж, петрисаж, глибокий ефлераж).

Зволожує, вирівнює колір обличчя, розгладжує зморшки, підвищує щільність та пружність, захищає клітини, живить, продовжує молодість шкіри. Це ідеальне рішення для зрілої шкіри 45+”
Професійні догляди MARIA GALLAND
ВІДНОВЛЕННЯ СЯЙВА МОЛОДОСТІ ШКІРИ
Процедура, яка миттєво оживляє втомлену шкіру, допомагає усунути перші ознаки старіння, розгладжує мімічні зморшки і надає шкірі сяйва молодості.
Професійні догляди MARIA GALLAND
ЛІФТИНГ І ОМОЛОДЖЕННЯ
100% процедура мануального ліфтингу для миттєвого видимого результату лише за 75 хвилин. Відновлює пружність, моделює контури овалу обличчя, усуває ознаки гравітаційного птозу, підвищує щільність шкіри та зменшує зморшки. Ексклюзивна двофазна ліфтингова маска гарантує виражений миттєвий ліфтинг-ефект.
Професійні догляди MARIA GALLAND
ГЛИБОКЕ ЖИВЛЕННЯ І НАПОЛНЕННЯ ЕНЕРГІЄЮ І ВОЛОГОЮ
Інтенсивне зволоження, гладкість, свіжість та сяйво шкіри. Рекомендується для будь-якого віку та типу шкіри. Ідеально підходить для догляду за чоловічою шкірою.
Професійні догляди MARIA GALLAND
Професійні догляди MARIA GALLAND
НОВА ПРОЦЕДУРА D-TOX ДЛЯ ШКІРИ
Оновлення шкіри, глибокий детокс та ефективне очищення від забруднень, відновлення природного балансу шкіри. Підходить для всіх типів шкіри та віку.