0 800 20 15 15
0 800 20 15 15

СТАНЬТЕ КРАЩОЮ ВЕРСІЮ СЕБЕ!

Щоб щодня комфортно почуватися у своєму власному тілі, і наодинці зі своїми думками, існують корисні та здорові звички. Ось деякі з них:

СТАНЬТЕ КРАЩОЮ ВЕРСІЮ СЕБЕ!
  1. ДУМАЙТЕ ПОЗИТИВНО. 

Так, можливо банальщина, яка звучить з кожної праски, але це правда суттєво змінює ситуацію, будь-яку. Агресія породжує агресію, а позитивне мислення спрощує обставини та відкриває можливості. Усі проблеми у нас у голові!

  1. ХАРЧУЙТЕСЯ ЗБАЛАНСОВАНО, І НЕ ЗАБУДЬТЕ ПИТИ ЗВИЧАЙНУ ВОДУ.

Ми повторюємося, але це основа, про яку не треба забувати, щоб добре почуватися фізично і духовно.

  1. ПИШІТЬ, ЧИТАЙТЕ, СЛУХАЙТЕ.

Такі елементарні дії, але скільки користі вони приносять для нашого морального та культурного збагачення. Створюються нові нейронні зв’язки у мозку, тренується пам’ять і збагачується словниковий запас. Якщо не знаєте, як виділити час, наприклад, вранці за чашкою кави, присвятіть 10 хвилин, щоб записати 5 дій, які ви хочете сьогодні зробити.

Дорогою на роботу увімкніть мотивуючий подкаст, який вам подобається. Увечері, проведіть 20 – 30 хвилин за читанням якісної літератури і відірвіться від гаджетів. По-перше, це приємно, а по-друге – допоможе заспокоїти нервову систему, безтурботно і легко заснути.

СТАНЬТЕ КРАЩОЮ ВЕРСІЮ СЕБЕ!
  1. ПОЗБУДЬТЕСЬ ВІД НЕПОТРІБНИХ РЕЧЕЙ.

Останнім часом багато говорять про так зване «розхламлення»! Досить чекати години Х, розсортуйте свої речі, наведіть лад у життєвому просторі – це синонім ясного та здорового розуму. Крім того, ви можете допомогти комусь із речами, які просто лежать у вас без діла.

  1. МЕДИТУЙТЕ І … ПРАВИЛЬНО ДИХАЙТЕ.

Обіцяємо, це не займе у вас більше 5 хвилин на день, але за 2 місяці ви побачите результати. У тихому приміщенні заплющте очі, повільно та глибоко дихайте. Час для себе, тільки для себе, це підвищить вашу концентрацію та на довгий час знизить рівень стресу.

СПЕЦІАЛЬНО ДЛЯ ВАС