0 800 20 15 15
0 800 20 15 15

ЯК ВИЗНАЧИТИ ЧУТЛИВУ ШКІРУ І ДОГЛЯДАТИ ЗА НЕЮ?

Ознайомтеся з нашим ритуалом краси, присвяченим чутливій шкірі

Чи знали Ви? Кожна друга жінка повідомляє, що відчуває симптоми чутливої або реактивної шкіри: поколювання, жар, почервоніння або відчуття стягнутості.

Що таке чутлива шкіра?

Чутлива шкіра-це насправді не тип шкіри, а скоріше ЇЇ стан. Чутлива шкіра характеризується почервонінням, запаленням або відчуттям дискомфорту. Причини цієї чутливості численні і різноманітні, але часто пов’язані з факторами навколишнього середовища: стрес, ультрафіолетові промені, забруднення навколишнього середовища, холод, використання агресивної косметики, які роблять шкірний бар’єр шкіри крихким.

Як доглядати за чутливою шкірою?

ЯК ВИЗНАЧИТИ ЧУТЛИВУ ШКІРУ І ДОГЛЯДАТИ ЗА НЕЮ?

Для чутливої шкіри потрібен особливий косметичний ритуал і відповідні засоби, неагресивні для шкіри. Вранці дуже важливо очистити шкіру, а потім нанести заспокійливі і зволожуючі активні засоби, щоб захистити її протягом дня. Увечері шкіру слід ретельно очистити, а потім зволожити за допомогою відповідного догляду.

СПОКІЙНА ТА НАСИЧЕНА ШКІРА

Підвищіть комфорт своєї чутливої шкіри, виконавши ці важливі дії. Включіть SENSI’REPAIR у свій щоденний косметичний ритуал, наш новий асортимент, що містить заспокійливі та живильні активні речовини, що забезпечують миттєве відчуття комфорту.

РАНКОВИЙ РИТУАЛ КРАСИ

Крок 1 :

Виберіть 64 SILKY-SOFT LOTION, щоб заспокоїти і зволожити шкіру. Таким чином, ваша шкіра готова до наступного догляду.

Крок 2 :

Нанесіть 140-Sérum SENSI’REPAIR на обличчя, шию і область декольте. Вона заспокоює відчуття дискомфорту і діє як щит для шкіри.

Крок 3 :

Потім нанесіть 160-Crème SENSI’REPAIR, крем, який заспокоює чутливу шкіру, забезпечуючи їй оптимальний комфорт.

Крок 4 :

Щоб завершити ритуал, нанесіть захисну мультифункціональну вуаль Uni’perfect SPF 50 + Multi Protection Fluid 391 для захисту шкіри від зовнішніх впливів і синього випромінювання гаджетів.